Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
Tapkite klientu

Investavimo akademija

Šiandienos investuotoja moteris geria arbatą

Šiandienos investuotojas – Tu!

  • Pradėti paprasta – galima investuoti vos nuo 1 Eur.
  • Nereikia turėti ekspertinių žinių ar investavimo patirties.
  • Svarbiausia – nebijoti pabandyti!
Kur galiu investuoti?
Pasirinkite, kiek ir kur norėtumėte investuoti Atsidarykite vertybinių popierių sąskaitą Įsigykite investicijų ir Jūs – šiandienos investuotojas!

Kurį investavimo būdą pasirinkti?

Atsakykite į šiuos klausimus ir sužinokite, į kokias turto klases galėtumėte investuoti.

1

Investavimo suma

1 / 3
2

Periodinis investavimas

2 / 3
3

Investicijų valdymo stilius

3 / 3

Remdamiesi jūsų atsakymais, galite apsvarstyti:

Atlikti klausimyną iš naujo Visos investavimo galimybės

Svarbu: šio įrankio tikslas – nurodyti, kokias turto klases galima apsvarstyti prieš pradedant investuoti, atsižvelgiant į Jūsų pradinę investavimo sumą. Šis įrankis nėra investavimo konsultacija, rekomendacija ar kvietimas investuoti į bet kurią iš paminėtų turto klasių. Taip pat, įrankis nėra skirtas įvertinti bet kurios turto klasės tinkamumą ar priimtinumą pagal Jūsų asmenines aplinkybes. Norėdami įvertinti, ar tam tikra produktų grupė Jums priimtina, užpildykite Priimtinumo klausimyną. Norėdami sužinoti daugiau apie Jums tinkamus investavimo ir taupymo sprendimus, registruokitės investavimo konsultacijai.

Šis įrankis parodo, kad investavimo suma yra pakankama pradėti investuoti į atitinkamą turto klasę. Pateikta informacija yra pagrįsta investavimo sumos proporcingumo, palyginti su minimaliomis sandorių išlaidomis atitinkamai turto klasei, aspektais, kai, banko nuomone, laikoma pagrįsta, kad minimalios sandorių išlaidos vidutiniškai neviršija 1 proc. investavimo sumos.

Atgal
1

Kur norėtumėte, kad fondas investuotų?

1 / 2
Atgal
Atgal
2

Pasirinkite fondo rizikos lygį

Pasirinkite regioną, į kurį norite, kad fondas investuotų

Pasirinkite sektorių arba sritį, kur norėtumėte, kad fondas investuotų.

Mažesnė rizika – potencialiai mažesnė grąža, didesnė rizika – potencialiai didesnė grąža.

2 / 2

Šiuo metu nėra „Swedbank Robur“ fondų su didelės rizikos rodikliu.

Atgal

Remdamiesi jūsų atsakymais, galite apsvarstyti:

Atlikti klausimyną iš naujo Visi investiciniai fondai

Šio įrankio tikslas – išfiltruoti „Swedbank“, AB siūlomus „Swedbank Robur“ fondus, pagal Jūsų pasirinkimus. Šis įrankis nėra investavimo konsultacija, rekomendacija ar kvietimas investuoti į bet kurį iš įrankyje paminėtų fondų, taip pat „Swedbank“, AB, nevertino, ar fondai yra Jums tinkami, ar priimtini.

Investuokite nuo 1 Eur, o investavimo sprendimus priims profesionalūs investicijų valdytojai. Mažesnė rizika, nes pasirinkus fondus investuojama į skirtingas bendroves, diversifikuojant portfelį ir taip išskaidant investavimo riziką.

Sužinoti daugiau

Galite pradėti investuoti į akcijas turėdami palyginti nedidelę pinigų sumą (taikoma Baltijos šalių akcijoms). Didesnė rizika, nes investuojant į vieną konkrečią bendrovę investicija nediversifikuojama ir rizika neišskaidoma. Be to, investuodami į akcijas iš įmonės galite gauti dividendus.

Sužinoti daugiau

Fondų vienetais kaip akcijomis prekiaujama vertybinių popierių biržose. Biržoje prekiaujamų fondų (ETF) kaina biržoje keičiasi visos prekybos dienos metu. Mažesnė rizika, nes investuojama į skirtingas bendroves, diversifikuojant portfelį.

Sužinoti daugiau

Galimybė investuoti įmonių ar vyriausybių skolos vertybinius popierius ir gauti fiksuotą grąžą. Įprastai mažesnė rizika nei investuojant į akcijas.

Sužinoti daugiau

Investicinio gyvybės draudimo paslauga, jei norite investuoti, investavimo sprendimus patikėdami investavimo ekspertams.

Sužinoti daugiau

Investavimas į Vyriausybės skolos vertybinius popierius su fiksuota taupymo lakštų palūkanų norma. Investuokite nuo 100 Eur. Rizika maža, nes valstybė įsipareigoja, kad šie skolos vertybiniai popieriai bus išpirkti ir palūkanos bus išmokėtos laiku.

Sužinoti daugiau

Aktyviausiai prekiaujami lapkritį

Fondai

Peržiūrėti fondų sąrašą

Akcijos

Peržiūrėti akcijų sąrašą

Aktyviausiai prekiaujamų fondų ir akcijų sąrašas sudarytas pagal 2024 m. lapkričio mėnesio didžiausias „Swedbank“ klientų Baltijos šalyse akcijų ir fondų apyvartas (sudėjus pirkimo ir pardavimo sandorių sumas) „Swedbank“ interneto banke. Pateikiamas sąrašas yra tik informacinio pobūdžio ir negali būti interpretuojamas kaip rekomendacija, kvietimas, pasiūlymas ar raginimas pirkti / parduoti konkrečias finansines priemones. „Swedbank“, AB, nevertino, ar čia nurodytos finansinės priemonės Jums tinka. „Swedbank“, AB neprisiima jokios atsakomybės už tiesioginius arba netiesioginius nuostolius ar išlaidas, patirtus pasinaudojus šia informacija.

Sužinokite daugiau apie investavimą:

Nauja!

Apibendriname rezultatus ir svarbiausius patarimus pradedantiesiems

Paskutinėje laidoje ne tik suskaičiuojama, kaip per keturis mėnesius keitėsi laidos vedėjos investavimo eksperimento krepšelis, tačiau ir apibendrinamai aptariami investavimo pagrindai pradedantiesiems investuotojams.

2 sezonas

Žiūrėti

Subalansuoti fondai – kas tai ir kada juos verta pasirinkti?

Laidoje pristatomas investavimas į subalansuotus fondus: aptariama, kas yra subalansuoti fondai, kuo jie skiriasi nuo kitų, esančių rinkoje, kam tinkama rinktis šią investavimo priemonę ir dar daugiau!

2 sezonas

Žiūrėti

Plečiame akcijų krepšelį – ką siūlo Baltijos birža?

Toliau plečiame žinias apie investavimą į akcijas: aptariama, ką svarbu žinoti, investuojant į akcijas, kaip atsirinkti tinkamas įmones savo investicijoms, investuoti periodiškai ir ko nepamiršti, norint diversifikuoti krepšelį.

2 sezonas

Žiūrėti

Ar investavimas padeda apsisaugoti nuo rekordinės infliacijos?

TV laidoje diskutuojama, kaip apsisaugoti nuo rekordinės infliacijos ir kaip tai keičia žmonių finansinius įgūdžius.

1 sezonas

Žiūrėti

Kieno vertė labiausiai kils ateityje: vertybinių popierių, nekilnojamojo turto ar kriptovaliutų?

TV laidoje diskutuojama, kokią investavimo priemonę pirmiausiai rinktis kaip ilgalaikę investiciją ir kur investuoti geriausia.

1 sezonas

Žiūrėti

Kiek praradote iki šiol nepradėję investuoti?

Diskutuojama kiek reikia pinigų norint pradėti investuoti, kokiomis taisyklėmis reikia vadovautis investuojant bei kokios yra saugiausios ir kokios yra rizikingiausios investicijos?

1 sezonas

Žiūrėti

Subalansuoti fondai – kas tai ir kada juos verta pasirinkti?

Laidoje pristatomas investavimas į subalansuotus fondus: aptariama, kas yra subalansuoti fondai, kuo jie skiriasi nuo kitų, esančių rinkoje, kam tinkama rinktis šią investavimo priemonę ir dar daugiau!

2 sezonas

Žiūrėti

Plečiame akcijų krepšelį – ką siūlo Baltijos birža?

Toliau plečiame žinias apie investavimą į akcijas: aptariama, ką svarbu žinoti, investuojant į akcijas, kaip atsirinkti tinkamas įmones savo investicijoms, investuoti periodiškai ir ko nepamiršti, norint diversifikuoti krepšelį.

2 sezonas

Žiūrėti

NT fondai: susipažįstame ir išmėginame praktiškai

Laidos tema – investavimas į nekilnojamo turto fondus. Ekspertai pristato investavimą į NT fondus, jų reakciją į finansų rinkų pokyčius bei pateikia įžvalgas apie šių fondų pasirinkimą pirmajai investicijai.

2 sezonas

Žiūrėti

Investuojame į akcijas: kokias – vertės ar augimo – akcijas pasirinkti?

Toliau gvildenama investavimo į akcijas tema: pristatomos augimo akcijos, aptariami esminiai vertės ir augimo akcijų skirtumai, nurodomos rizikos investuojant į jaunų įmonių akcijas bei supažindinama su Baltijos šalių biržos ypatumais.

2 sezonas

Žiūrėti

Investuojame į akcijas: kokių įmonių vertybinius popierius pasirinkti

Aptariama, kas yra investavimas į akcijas, kaip pasirinkti konkrečių įmonių akcijas, vertinti įmonių finansinę padėtį bei investicinį potencialą.

2 sezonas

Žiūrėti

Periodinis investavimas – kokie pliusai ir kada jį rinktis?

Laidoje gvildenama periodinio investavimo tema: aptariami periodinio investavimo privalumai ir trūkumai, diskutuojama kaip pasirinkti investavimo dažnumą ir skaičiuoti periodinių investicijų grąžą.

2 sezonas

Žiūrėti

Investiciniai fondai – ką svarbu žinoti ir kaip investuoti?

Aptariama, kas yra investavimas į fondus, kaip atskirti ir išsirinkti tinkamą fondą ir kuo fondai skiriasi nuo akcijų.

2 sezonas

Žiūrėti

Investavimo pradžia – ką svarbu žinoti ir kaip pradėti?

Laidoje diskutuojama ką svarbu žinoti pradedant investuoti ir kaip žengti pirmuosius investavimo žingsnius.

2 sezonas

Žiūrėti

Investavimas ir rizikos valdymas – misija įmanoma?

Aptariama kaip investavimas ir rizikos valdymas susiję tarpusavyje, kalbama apie minimalios ir didelės rizikos investicijas bei kaip įvertinti savo galimos rizikos toleranciją.

1 sezonas

Žiūrėti

Ar geriausia investicija Lietuvoje – nekilnojamasis turtas?

TV laidos metu pašnekovai diskutuoja, kodėl lietuviai taip noriai investuoja į nekilnojamąjį turtą ir kaip kylančios palūkanų normos paveiks NT rinką.

1 sezonas

Žiūrėti

Investavimas pandemijos, karo ir rekordinės infliacijos kontekste

Diskusijoje svarstoma, kas lemia dabartinius rinkos pokyčius ir esamą investicinę aplinką bei ką reikėtų žinoti norint investuoti karo ir rekordinės infliacijos kontekste.

1 sezonas

Žiūrėti

Kada moterų investuotojų bus tiek pat kiek vyrų?

TV laidoje aptariama kas lemia, kad moterys investuoja mažiau negu vyrai, kokias investavimo priemones dažniau renkasi moterys ir svarstoma – ar moterys sėkmingesnės investuotojos nei vyrai?

1 sezonas

Žiūrėti

Investavimas į vaikų ateitį: mada ar būtinybė?

TV laidoje kalbama kas yra investavimas į vaikų ateitį, dalinamasi įžvalgomis, ką būtų galima daryti su valstybės mokamais vaiko pinigais ir kaip jaunuoliai patys gali investuoti į savo ateitį.

1 sezonas

Žiūrėti

TOP sektoriai ir regionai, kurie išsiskiria neramiais laikais

TV laidoje diskutuojama kurie pasaulio regionai išsiskiria šiais neramiais laikais, taip pat aptariama kurie verslo sektoriai galėtų būti verti investuotojų dėmesio.

1 sezonas

Žiūrėti

Investicijų portfelis: kaip jį suformuoti, prižiūrėti ir valdyti

TV laidoje diskutuojama kaip reikėtų suformuoti savo investicijų portfelį, jį tinkamai prižiūrėti ir valdyti.

1 sezonas

Žiūrėti

Sveikiname pradėjus investuotojo kelionę! Sekite mūsų tinklaraštį, tinklalaides, interneto seminarus, sužinokite rinkos naujienas ir mūsų geriausių ekspertų įžvalgas.


„Swedbank Robur“ fondai Lietuvoje jau trejus metus

Skaityti

Kaip išmokti investuoti?

Skaityti

Ko tikėtis investuotojams 2024 metais

Skaityti

Svarbiausi įvykiai ir išmoktos pamokos 2023 m.

Skaityti

7 mitai apie investavimą, kuriuos turime išmesti iš galvos

Skaityti

Klausiat? Atsakom! | Svarbiausi patarimai pradedantiesiems investuotojams

Skaityti

Kodėl obligacijos vėl domina investuotojus?

Skaityti

Klausiat? Atsakom! | Svarbiausi patarimai pradedantiesiems investuotojams

Skaityti

Kaip išmokti investuoti?

Skaityti

„Swedbank“ visiems šalies jaunuoliams 18-ojo gimtadienio proga padovanos pirmąją investiciją

Skaityti

Norite sužinoti, kaip gauti investavimo rekomendaciją?

Užpildykite klausimyną

Norite sužinoti, kaip pradėti investuoti į vertybinius popierius?

Atsidaryti sąskaitą

Norite sužinoti, kaip pradėti investuoti vos nuo 1 euro?

Apie fondus

Andrius Šuminas| Nuo ko pradėti investuoti?

Žiūrėti

Nerijus Mačiulis | Investavimas karo, sankcijų ir infliacijos kontekste

Žiūrėti

Finansų rinkų apžvalga | Ar dabar tinkamas metas investuoti?

Žiūrėti

Investavimo seminaras | Kodėl verta investuoti ir nuo ko pradėti?

Žiūrėti

Tautvydas Marčiulaitis: „Kaip pradėti investuoti kiekvienam?“

Žiūrėti

Jauskitės užtikrinti dėl savo taupymo ir investavimo sprendimų

  • Užpildykite trumpą klausimyną ir gaukite tinkamumo ataskaitą.
  • Ši ataskaita padės nustatyti Jūsų asmeninį investavimo profilį, pagal kurį galėsime rekomenduoti Jums tinkamiausius taupymo ir investavimo sprendimus.
Padarykite dėl savęs kai ką gražaus – pradėkite kaupti III pakopos pensijų fonduose.
Investuokite į vaiko ateitį dabar – sudarykite sutartį interneto banke ir kaupkite lėšas vaiko studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai.

Įsivertinkite savo finansinę sveikatą bei gaukite naudingų įžvalgų ir patarimų.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke baigėsi – lauksime sugrįžtant!

Rūpindamiesi Jūsų saugumu, prašome uždaryti naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis interneto banku, kviečiame prisijungti iš naujo.


Palaikymas keičia!

Susipažinkite su 4 organizacijų tikslais ir išreikškite savo palaikymą labiausiai patikusioms. Mes pasirūpinsime, kad gauti balsai virstų parama iniciatyvoms įgyvendinti.

Palaikyti

Rekvizitai

„Swedbank”, AB
Konstitucijos pr. 20A, 09321 Vilnius, Lietuva
SWIFT kodas: HABALT22
Juridinio asmens kodas: 112029651

Naudingos nuorodos

Teisinė informacija

Klientų programos

Tai finansines paslaugas siūlančių įmonių: „Swedbank“, AB, „Swedbank lizingas“ UAB, „Swedbank investicijų valdymas“ UAB, „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas, „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas, interneto svetainė. Prieš pasirašydami bet kokią sutartį perskaitykite atitinkamos paslaugos sąlygas.